تبلیغات
تک سفر - (به مجنون گفتم...سلام انتخابات(8
تک سفر
!..به مجنون گفتم زنده بمان
به مجنون گفتم...زنده بمان!
چرا آقای روحانی به مردم نگفت که او در مذاکرات به غربی ها قول داده بود که برنامه غنی سازی ایران را تعطیل نگهدارد و در واقع در ازای این موضوع اروپایی ها پذیرفتند از ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت خودداری کنند؟
 
بروید به ادامه مطلب...
 
 
1-این را به پای دشمنی با ایشون نذارید!!!صرفا یک انتقاد بود
 
2- دوستانمان خبر از بسته ی اقای روحانی دارند! بسته انتخاباتی که جنجال و آشفتگی در وضع انتخاباتی کشور بدنبال خواهد داشت!!!
 
 
 حضور آقای حسن روحانی در برنامه گفت وگوی ویژه خبری دوشنبه شب (۶ خرداد) و اظهارات وی درباره برنامه هسته ای ایران، نگرانی در این باره را که آقای روحانی نگهبان مناسبی برای حقوق ملت ایران باشد، به شدت افزایش داده است. آقای روحانی در حالی صدا و سیما را متهم به دروغ گویی وتهمت زنی ومنتقدان خود را متهم به بی سوادی کرد که خود در جلوی دوربین صدا و سیما حداقل چند دروغ بزرگ به مردم گفت و در مواردی هم نشان داد که بر خلاف آنچه ادعا می کند از دانش کافی برای حتی روایت تاریخ پرونده هسته ای –که خود زمانی مسئول آن بوده- هم برخوردار نیست چه رسد به مدیریت آن.

چند سوال ساده زیر مسئله را روشن می کند:

۱- آقای روحانی همواره از عدم ارجاع پرونده هسته ای ایران به شورای امنیت به عنوان یکی افتخارات دوران مدیریت خود نام می برد اما به دو سوال پاسخ نمی دهد:

اول- این عدم ارجاع به چه قیمتی بود و آیا این هنر است که ما همه چیز را تعطیل کنیم تا پرونده به شورای امنیت نرود؟ و آیا اساسا وقتی بناست چنین روشی در پیش گرفته شود، دیگر «مدیریت» معنا پیدا می کند؟ آیا نمی توان همه چیز را تعطیل کرد و خود را خلاص نمود؟

دوم- آقای روحانی باید به این سوال جواب دهند که مبانی ارجاع پرونده هسته ای ایران آیا در زمانی جز دوره مدیریت ایشان بنا نهاده شد؟ اگر آقای روحانی در توافقنامه های تهران، بروکسل وپاریس تعهد نمی دادند که تعلیق یک اقدام اساسی برای اعتماد سازی است، آیا غرب دیگر می توانست موقعی که ایران تصمیم گرفت غنی سازی را آغاز کند، ایران را به عدم پای بندی به تعهداتش متهم کرده و پرونده را به شورای امنیت بفرستد؟ این تعهدات را چه کسی برای ایران ایجاد کرده بود؟

۲- سوال دیگر این است که آقای روحانی همواره گفته اند –و در برنامه انتخاباتی خود هم تاکید کردند- که برنامه هسته ای ایران در دوره ایشان تکمیل شده است. سوال اصلی در این باره این است که آیا آقای روحانی کاری جز این کرده است که دربرنامه هسته ای ایران –مثلا در نطنز- در حد آزمایشگاهی یک آزمایش انجام داده و بعد برنامه را تعلیق کرده است؟ در واقع در دوره آقای روحانی به تدریج برنامه ایران تعطیل شد نه اینکه توسعه پیدا کند و غربی ها هم در پیشنهاد اوت ۲۰۰۵ صراحتا گفتند که هدف آنها از تضمین های عینی که ایران باید واگذار کند تعطیلی همیشگی غنی سازی در ایران است.

۳- آقای روحانی ادعا می کند که شورای حکام در نوامبر ۲۰۰۴ صلح آمیز بودن برنامه هسته ای ایران را پذیرفته است. سوال این است که اگر واقعا چنین است، چرا پرونده ایران پس از آن به شورای امنیت ارجاع شد؟ آیا غربی ها با یک حمله ساده و قطعنامه نوامبر ایشان را فریب نداده و تعلیق برنامه غنی سازی را از ایشان نگرفته بودند؟

۴- آقای روحانی ادعا کرده است که در دوره ایشان با روسا صحبت می شد و در دوران جدید با مدیران کل صحبت شده است. آیا آقای روحانی نمی داند که نمایندگان ۱+۵ در مذاکرات با ایران معاونان وزرای خارجه و مسولان پرونده ایران در وزات خانه های متبوع خود هستند نه مدیران کل؟ ضمنا ایران در مکانیسم ۱+۵ امریکا را هم وارد کرده در حالی که در دوره آقای روحانی مذاکرات صرفا با وزرای خارجه اروپایی انجام می شد و امریکا به راحتی تصمیم های آنها را وتو می کرد. هدف آقای روحانی از این دروغ پردازی ها چیست؟

۵- آقای روحانی در اظهارات خود گفته است که وزرای خارجه اروپایی به او قول داده بودند در صورت ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت اقدام امریکا را وتو کنند. اما چرا روحانی این موضوع را به مردم نگفت که در همان مذاکرات او به غربی ها قول داده بود که برنامه غنی سازی ایران را تعطیل نگهدارد و در واقع در ازای این موضوع اروپایی ها پذیرفتند از ارجاع پرونده ایران به شورای امنیت خودداری کنند؟نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

جمعه 17 خرداد 1392 02:01 ب.ظ
روحانی مرد بوده
اون زمان كه امثال محمود و سعید فوتبال بازی میكردن تو كوچه بقل دست ژاندارمری و اوضاع پهلوی ایشون دكترای حقوق گرفتن و به وسیله ی بیانیه ها زندانی شدند
اگر این تصمیم گرفته شده زیر نظر رهبری بوده. كشور كه بی آقا بالاسر نیست
شما قدرت و تسلط رهبری رو منكرید؟
اگر امثال جلیلی كاری كردن تكمیل كار آقای روحانیه و گرنه به تنهایی ایشون...
یکشنبه 12 خرداد 1392 07:55 ب.ظ
بیشتر مطالعه بفرمایید جناب
نکنه ادعا دارید از رهبری بیشتر میدونید؟
ایشون در سخنرانیه بعد از اون اتفاق راضی بودند از روند
علی پورعبدالله

بنده هم توصیه میکنم شما بیشتر مطالعه کنید!
پنجشنبه 9 خرداد 1392 07:09 ب.ظ
بله ...!!!!! شوخی جالبی بود!!
خلاصه مام مث شما نقد کردیم نه دشمنی!!!
راستی پگولی جان شما با آقای روحانی هستی؟؟؟؟
ولی خداییش آقای پورعبدالله خیلی روی این بیچاره زوم کردیدها
بابا گناه داره با کلی امید و آرزو اومده بزارید به این خیال بافی ها و افتخار کردن به گذشته ی نه چندان خوبش خوش باشه...
ملت ما آگاه هستند آقا !!... راه رو از بی راهه تشخیص میدن... قطعا در این عرصه هم اصلح ترین را تشخیص میدن!!
بقیه نامزدها رو هم ببرید زیر ذربینتون تا مستفیض بشن!! سعادتی داره واسه خودشه زیر ذربین رفتن آقای پورعبدالله!! خب هرکسی که این لیاقت رو پیدا نمیکنه که آقای پورعبدالله بهش گیر بده!!
پنجشنبه 9 خرداد 1392 01:36 ب.ظ
آقایان خودشان
کشور را قفل کرده اند!
حالا با کلید به سرقت رفته اش
طنازی می کنند.....


علی پورعبدالله

نفرمایید.!
پنجشنبه 9 خرداد 1392 12:11 ب.ظ
آ.پورعبدا... ای کاش شما یه ذره عدالت رو پست هاتون داشته باشید!!اگ ذره بین شما واس همه نکات رو 2برابر بزرگ میکنه واس آقای روحانی4برابره!گیرم حق باشما باشه واینطوربوده باشه اما و اما شما که جای ایشون و درشرایطی که ایشون و کشور بودن قرار نداشتید!شاید اون موقع بهترین تصمیم همین بوده!‏ موفق باشید.
علی پورعبدالله

اینطور نیست!
مسئله هسته ای در دوره این بزرگوار اصلا قابل افتخار نیست و پافشاری ایشون برای اسطوره نشان دادن این داستان! کمی خارج از حد و خنده داره!
پنجشنبه 9 خرداد 1392 10:23 ق.ظ
آقا شایعه کجا بود؟؟؟؟؟
بنده فقط گفتم میشه حدس زد. حالا دیگه این به هوش افرادی که به وبلاگتون میان بستگی داره!!!!
شایعه یعنی اینکه من بیام و برم به همه بگم آقای پورعبدالله با فلان نامزد انتخاباتی هست!! درصورتی که بنده فقط پیش خودم حدس زدم و به کسی هم چیزی نگفتم و نخواهم گفت!! اصلا به کسی چه ربطی داره شما با کدوم کاندیدا هستید!!!
درضمن این تفکر اشتباهه که نان کسی با اندیشه و اعتقادش آجر بشه!!! شما یه انتخاب و اعتقاد داری منم همین طور و 70 میلیون ایرانی هم هرکدام یک انتخاب و اعتقاد دارند پس اگه قرار بشه نان هرکس با توجه به اعتقادش آجر بشه که دیگه هیچی!!! سنگ رو سنگ بند نمیشه!!
تخریب کاندیدا؟؟؟ بنده فقط برداشت خودم و نظرم رو در مورد آقای روحانی گفتم!!! به هرحال باید یه غربال داشته باشیم تا بهترین رو تشخیص بدیم!!! من فقط خواستم بگم هرکس که گفت ارادت به رهبری دارد مدیر خوبی نیست و دوستان هوشیار باشند!! همین!!
تشکر از تذکراتتون!!
موفق باشید...
یا حق.
علی پورعبدالله

شوخی میکردم حاج خانم!
پنجشنبه 9 خرداد 1392 08:03 ق.ظ
تابلوئه که با روحانی هستید!


رهبری شاخص داده ... شاخص ها رو بنگرید.

البته شما که بعید میدونم بتونید رای بدین.
علی پورعبدالله

بزرگوار خدا رو شکر سنمون دو رقمی شده!نگران حکایت رای دادن ما نباشید.
همه میگن بر ضد روحانی هستم! جالبه شما میگید با روحانی ام!!!
خوشحال میشیم مقاله ای به در رابطه با شاخص ها ارائه بدید.تا منتشر کنیم
ممنون از سر زدنتون
چهارشنبه 8 خرداد 1392 10:16 ب.ظ
احسنت!! بصیرت که میگن یعنی این!!!
پیشنهاد بنده هم همین بود که بیایم و صحبت های هر نامزد در رسانه رو مورد تحلیل قرار بدیم!!!
در کل فوق العاده بود!!
ایشون کلا به راستگویی علاقه دارند!!
این فعالیت هسته ای شده بهانه ای برای خیلی از نامزدها. ی عده میگن اونا از خیلی وقت پیش دنبالش بودن. یه عده میگن راهکار بهتر دارن و ...
ایشون در برنامه شبکه یک دقیقا از ساعت 20 تا 20:15 دقیقه فقط به تعریف کردن از خودشون و معرفی خودشون آن هم اغراق آمیز و استفاده مدام از کلمه ی امام و رهبری پرداختن و در یک ربع باقی مانده هم به برنامه های جامعشون پرداختن آن هم به دور از دروغ و اغراق
مگه چیه؟؟ نامزد انتخاباتی دیگه؟؟؟
راستی از این پستتون و پستای دیگتون میشه تقریبا فهمید شما با کدوم نامزد هستید؟؟؟
علی پورعبدالله

شایعه نکنید خانم بابایی...نون مارو اجر نکنید دیگه!!!
در ضمن تخریب هم نکنید کاندید هارو!!
 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر
نظرات پس از تایید نشان داده خواهند شد.


درباره وبلاگ


اینجا مجنون...قلم به دستم!

مدیر وبلاگ : علی پورعبدالله
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :
فرم تماس
نام و نام خانوادگی
آدرس ایمیل
امکانات دیگر
کلیه حقوق این وبلاگ برای تک سفر محفوظ است